Denizli'de kanlı miras! Akrabaları tarafından dövülerek öldürüldü

Denizli'nin Çameli ilçesinde yaşanan miras kavgasında kan aktı. 43 yaşındaki şahıs akrabaları tarafından dövülerek öldürüldü.
Denizli'de kanlı miras! Akrabaları tarafından dövülerek öldürüldü

Son dönemde yükselen konut ve arsa fiyatları sonrasında miras anlaşmazlıklarında da artış yaşanmıştı. Miras paylaşımı yükselen fiyatlar sonrasında daha büyük anlaşmazlıklara neden olurken bu olaylardan biri de Denizli'de yaşandı.

Denizli'ye bağlı olan Çameli ilçesi Taşçılar Mahallesi’nde meydana gelen olayda iddialara göre aralarında miras paylaşımı nedeniyle anlaşmazlık olan taraflar arasında yine miras meselesi yüzünden tartışma yaşandı. Tartışma esnasında 3'ü kadın 5 kişi tarafından dövülen 43 yaşındaki şahıs hayatını kaybetti.

DENİZLİ'DE MİRAS KAVGASINDA KAN AKTI!

Denizli’de 3'ü kadın 5 kişi ile arasında miras meselesi yüzünden çıkan tartışma sonucu taş ve sopalarla dövülen çiftçi olay yerinde hayatını kaybetti. Olay, Çameli ilçesi Taşçılar Mahallesi’nde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, akraba oldukları belirtilen 5 kişi ile M.D. (43) arasında miras meselesi nedeniyle tartışma çıktığı ileri sürüldü. Çıkan tartışma kısa sürede taşlı sopalı kavgaya dönüşmesi üzerine 3’ü kadın 5 kişinin darp ettiği M.D., aldığı darbeler sonucu yere yığıldı.

İhbar üzerine bölgeye sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin olay yerindeki müdahalesi sonucunda M.D.’nin hayatını kaybettiği belirlendi. Olay yerinden kaçan 5 şüpheliyi yakalamak için jandarma ekipleri çalışma başlattı. M.D.'yi darp ederek ölümüne neden olan şüpheliler, E.Y. (27), Y.D. (25), F.D. (52), A.D. (64), G.Y. D.Y. (31) Fethiye'nin Göcek Mahallesi'nde yakalandı.

Gözaltına alınan şüpheliler ifadeleri alınmak üzere Çameli ilçesine getirildi. Şüphelerin ifadelerinin alınmasının ardından adliyeye sevk edileceği öğrenilirken olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı. Şahsın hayatını kaybetmesi üzerine olay cinayet soruşturmasına dönerken yaşananlar Denizli'de büyük yankı uyandırdı.