Denizli'de işlenen yasak aşk cinayetinin ardından dram çıktı

Denizli'de dün işlenen yasak aşk cinayetinin ardından büyük bir dram çıkarken iyilik yapmak için evine aldığı şahsı öldüren adam toprağa verildi.
Denizli'de işlenen yasak aşk cinayetinin ardından dram çıktı

Denizli'de dün işlenen cinayet tüm şehirde büyük yankı uyandırırken cinayetin ardından ortaya çıkan detaylar şok etti. Cinayeti işleyen şahsın aylar öncesinden Facebook sayfasından önce “Ölümümden Y.C ve eşim Ö.Ü. sorumludur” yazdığı, sonrasında ise sildiği ortaya çıktı.

Hayatını kaybeden 3 kişinin cenazesi, bugün öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından defnedildi. Yasak aşk iddiasıyla yaşanan ve 3 kişinin hayatını kaybettiği olayın detayları da ortaya çıktı. Düğünlerde müzisyenlik yapan E.Ü.’nün, yakın arkadaşı Y.C.’den- bir süre önce borç aldığı ortaya çıktı. Yazın eşinden boşanan ve evsiz kalan Y.C.'yi evinde konuk eden E.Ü., eşi ve arkadaşı arasında yakınlaşma olduğunu hissedince her ikisiyle de tartışma yaşadı.

EŞİ İLE YAKIN ARKADAŞINI KISKANDI, CİNAYET İŞLEYİP İNTİHAR ETTİ!

Y.C'yi evinden gönderen E.Ü., eşinin kendisinden şiddet gördüğü yönündeki şikayet üzerine evden uzaklaştırma cezasına çarptırıldı.

denizli-2.jpg

Bir süredir evine gelemeyen E.Ü., kendisinin uzaklaştırılmasının ardından Y.C.'nin eve geri gelmesi üzerine çılgına döndü.

denizli-5.jpg

Geçtiğimiz 30 Eylül’de “Ölümümden Y.C. ve eşim Ö.Ü. sorumludur. Hakkım varsa herkese helal olsun.

denizli-3.jpg

Eşim ve Y.C. hariç” şeklinde paylaşım yapan ve ardından bu paylaşımı silen E.Ü., dün takip ettiği karısı ve arkadaşını evlerine girmek üzereyken pompalı tüfekle ateş ederek öldürüp ardından 2 sokak ileride intihar etti.

denizli-4.jpg

2 ve 6 yaşlarındaki çocuklarının gözü önünde cinayeti işleyen E.Ü.nün yaşananlardan arkadaşı Y.C.'yi sorumlu tuttuğu ve yakın çevresine onu öldürmeyi planladığını söylediği öğrenildi. Hayatını kaybeden 3 kişinin de toprağı verildiği belirtilirken güvenlik ekiplerinin olay hakkındaki soruşturmaları devam ediyor.