Denizli’de eşini kıskanan adam Afgan genci göğsünden bıçaklayarak öldürdü

Denizli’de meydana gelen korkunç olayda Afgan genç, göğsünden bıçaklanmış bir şekilde sokak ortasında hayatını kaybetmişti. Genci öldürdüğü iddia edilen zanlı İzmir’de yakalandı. Zanlı, cinayetini neden işlediğini açıkladı.
Denizli’de eşini kıskanan adam Afgan genci göğsünden bıçaklayarak öldürdü

Evinde bıçaklanan Afgan uyruklu genç, İzmir’de yakalanırken, cinayeti kıskançlık sebebi ile işlediğini açıkladı. Detaylar ve merak edilenler haberimizde

aw089300-01.jpg

Denizli’de evinde bıçaklandıktan sonra yardım bulmak için çıktığı sokakta ölü bulunan yabancı uyruklu genci öldürdüğü iddia edilen zanlı İzmir'de yakalandı. Adliyeye sevk edilen zanlı, cinayeti eşini kıskandığı gerekçesiyle işlediğini itiraf etti.

aw089300-02.jpg

OTEL ODASINDA SAKLANMIŞ

Pamukkale ilçesi Kuşpınar Mahallesi’nde bulunan 3 katlı apartmanda önceki gece meydana gelen olayda; tek başına yabancı uyruklu Amiri Asheghossein (24) evine gelen A.N ile arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışma sonucu A.N, bıçakla Asheghossein’in göğsünden yaralayarak kaçtı. Yardım isteğini duyurmak için kendini sokağa atan Asheghossein’’i ise sokak ortasında hayatını kaybetti. Cinayetin ardından katil zanlısını yakalamak için çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri, kısa sürede şahsın kimliğini tespit etti. Yabancı uyruklu A.N’nin cinayeti işlediğini değerlendiren ekipler, şahsı teknik takibe aldı. Kentten kaçan A.N’nin İzmir’de bir otelde saklandığını tespit eden ekipler, İzmir İl Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçti. İzmir ve Denizli polisinin eşzamanlı operasyonuyla cinayet zanlısı A.N, yakalanarak kente getirildi.

EŞİNİ KISKANDIĞI GEREKÇESİYLE CİNAYETİ İŞLEMİŞ

Emniyetteki sorgusunun ardından cinayet zanlısı A.N, adliyeye sevk edildi. Aktarılan son habere göre zanlının aralarında eşini kıskanması sebebi ile tartışma yaşandığı ve bu sebeple kişiyi göğsünden bıçakladığını itiraf etti.