Denizli'de çalınan otomobil Aydın'da yakalandı! Polisin dikkatinden kaçamadı!

Denizli’de çalınan bir otomobil Aydın’da trafik ekiplerinin dikkati ile yakalandı. Şüpheli şahıs aracı bırakıp kaçtı!
Denizli'de çalınan otomobil Aydın'da yakalandı! Polisin dikkatinden kaçamadı!

Aydın’da oldukça enteresan bir olay meydana geldi. Denizli’de çalınan bir otomobil polislerin dikkati ile yakalandı. Araçtan şüphelenen polisler takibe başlayınca otomobili çalan şüpheli aracı yol ortasında bırakarak kaçtı.

Aydın Denizli Karayolu’nda bir araçtan şüphelenen trafik ekipleri, şüphesinde haklı çıktı. Yapılan incelemede otomobilin Denizli’den çalındığı tespit edildi.

Olay, Efeler ilçesi Umurlu Mahallesi’nde saat 20.30 sıralarında meydana geldi.

POLİSİN DİKKATİNE TAKILDI!

Edinilen bilgiye göre, Bölge Trafik ekipleri, Aydın Denizli Karayolu üzerinde seyir halinde olan 20 F 7777 plakalı bir otomobilden şüphelendi. Yapılan sorgulamada otomobilin Denizli’den çalındığını tespit edilirken, trafik ekipleri aracı takibe aldı.

ARACI TERK EDİP KAÇTI!

Peşindeki polisleri fark eden şüpheli, ekiplerden kaçamayacağını anlayınca Umurlu Mahallesi’nde aracı terk ederek kaçtı. Yaya olarak ara sokaklara kaçan şüphelinin bulunması için geniş çaplı arama çalışması başlatıldı.

ÇALINTI ARAÇ MUHAFAZA ALTINA ALINDI

Çalıntı olduğu tespit edilen otomobili muhafaza altına alan ekipler, tek şeride düşen yolda herhangi bir kazanın meydana gelmemesi için güvenlik önlemi aldı.

KAÇAN ŞÜPHELİ ARANIYOR!

Bölgeye sevk edilen olay yeri inceleme ekipleri, çalıntı araçta inceleme yaparken, kaçan şüpheli her yerde aranıyor.