Denizli polisi kayıp iki kız çocuğunu buldu!

Denizli Emniyet Müdürlüğü bir süredir kayıp olan ve aranan iki kız çocuğunun bulunarak gerekli işlemlerin yapıldığını açıkladı.
Denizli polisi kayıp iki kız çocuğunu buldu!

Denizli’de kayıp iki kız çocuğu için bir süredir arama çalışmaları yapılıyordu. 1,5 ay önce kaybolan ve ailesinin haber alamadığı 14 yaşındaki kız çocuğunun Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından bulunduğu açıklandı.

Aynı şekilde bir süredir kayıp olan 15 yaşındaki kız çocuğunu da Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri buldular. Bulunan kız çocuklarından birisi ailelerine teslim edilirken bir diğeri ise özel bir durumdan dolayı Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne teslim edildi.

KAYIP ÇOCUKLAR BULUNDU!

Denizli’de kayıp olarak aranan iki kız çocuğu polis ekipleri tarafından bulundu. çocuklardan biri ailesine teslim edilirken, diğeri Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne teslim edildi.

Denizli’de 1,5 aydır kayıp olarak aranan ve kendisinden haber alınamayan N.N.K. (14) ve sosyal medya yüzünden ailesi ile tartışmasının ardından evden 3 gün önce ayrılıp evine geri dönmeyen A.T. (15) Denizli İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından bulundu.

Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada “İlimizden kayıp müracaatları bulunan 14 ve 15 yaşlarındaki iki kayıp çocuk ile ilgili olarak yapılan çalışmalarda; Kayıp çocuklardan biri Emniyet Müdürlüğümüze bağlı ekipler tarafından bulunarak ailesine teslim edilmiştir. Diğer kayıp çocuk ise Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince bulunarak, Nazilli Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğüne teslim edilmiştir. Basın ve Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadeleri yer aldı.

Denizli Emniyet Müdürlüğü’nün kayıp çocuklar ile alakalı olarak yaptığı çalışmanın başarıya ulaşması çocukların ailelerini mutlu etti. Çocuklarının başlarına kötü bir olay gelmesinden endişe eden ailelerin bundan sonra daha dikkatli olacaklarını söyledikleri bildirildi.