Aydın'da virajı alamayan motosiklet kamyona ok gibi saplandı
Aydın’ın Kuşadası ilçesinde oldukça fena bir trafik kazası gerçekleşti. Kaza sonrasında kazanın fotoğrafını görenler bile dehşete düşüyor. Kuşadası – Davutlar yolunda gerçekleşen kazada bir motosiklet virajı alamayınca yan şeride geçmek zorunda kaldı. Bu da kazanın başlangıcı oldu.
Karşı şeritten gelen kamyona çarpan motosiklet kamyonun önüne ok gibi saplandı. Bu feci kazada motosiklet sürücüsü ciddi bir şekilde yaralandı. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesini yaptığı motosiklet sürücüsü hastaneye götürülerek tedavi altına alındı.
KAMYONA OK GİBİ SAPLANDI!
Aydın'ın Kuşadası ilçesinde virajı alamayan motosiklet sürücüsü, karşı yönden gelen kamyonla çarpıştı. Kazada motosiklet, kamyona ok gibi saplanırken ağır yaralanan sürücü ambulansla hastaneye kaldırıldı.
Kaza dün saat 18.00 sıralarında Kuşadası-Davutlar yolu üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Ç.D yönetimindeki 09 AKJ 764 plakalı motosiklet, virajı alamayınca karşı yönden gelen 09 BDK 76 plakalı kamyonetle çarpıştı.
Acı reçete geliyor, herkes hazırlığını yapsın! Özgür Demirtaş'tan faiz ve kredi uyarısı!
Bankaların Aralık ayı promosyon kampanyaları açıklandı! En yüksek emekli promosyonu...
Uşakspor'da yeni teknik direktörde çare olmadı evinde yine kaybetti
AĞIR YARALANDI!
Motosikletin kamyona ok gibi saplandığı kazada, sürücü Ç.D ağır yaralandı. İhbar üzerine bölgeye polis ve ambulans ekipleri sevk edildi.
Motosiklet sürücüsü, kaza yerinde sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla Kuşadası Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ç.D'nin sağlık durmunun iyi olduğu öğrenildi.
Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.