Aydın'da Jandarma zehir tacirlerine göz açtırmıyor!

Aydın'da Jandarma ekipleri zehir tacirlerine yönelik yeni bir operasyona daha imza attı. Düzenlenen operasyonda 7 şüpheli göz altına alındı.
Aydın'da Jandarma zehir tacirlerine göz açtırmıyor!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya tarafından verilen talimatlar sonrasnıda yasaklı maddeye karşı mücadele daha da arttırılırken ülke genelinde peş peşe operasyonlara imza atılmıştı. Bu operasyonlardan birini de Aydın İl Jandarma Komutanlığı düzenledi.

AYDIN'DA ZEHİR TACİRLERİNE YENİ OPERASYON!

Aydın’da uyuşturucu madde satıcı ve kullanıcılarına yönelik gerçekleştirilen operasyonda jandarma ekiplerince 7 kişi yakalandı. Aydın İl Jandarma Komutanlığınca uyuşturucu ile mücadele çerçevesinde yürütülen çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Edinilen bilgiye göre İncirliova, Koçarlı, Kuyucak ve Nazilli İlçe Jandarma Komutanlıklarınca uyuşturucu madde satıcısı ve kullanıcılarına yönelik çalışma gerçekleştirildi. Bu kapsamda İncirliova ilçesinde K.S., Koçarlı ilçesinde C.İ. ve Ç.D. isimli şüphelilerden bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi.

Ayrıca yakalanarak gözaltına alınan K.S., C.İ., Ç.D., İ.A., H.Ş., O.G. ve A.D. isimli toplam 7 şüphelinin sağlık kurumunda yapılan testlerinde uyuşturucu madde kullandığı tespit edildi.

Düzenlenen operasyonlar sonucunda gözaltı işlemi yapılan şüpheliler hakkında gerekli adli işlem başlatıldı. Jandarma ekipleri ise vatandaşların güvenini sağlamak adına operasyonlara aralıksız bir şekilde devam edileceğini duyurdu.

Kaynak:Haber Kaynağı