Aydın’da aranan 365 kişi ekipler tarafından kıskıvrak yakalandı

Gelen bir son dakika haberine göre Aydın’da polis ekiplerinin aradığı 365 şüpheli kıskıvrak yakalandı. Farklı suçlardan yakalanan şahısların 80’i cezaevine gönderildi.
Aydın’da aranan 365 kişi ekipler tarafından kıskıvrak yakalandı

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü’nün yürüttüğü çalışmalar sonuç vermeye devam ediyor. Aktarılan son habere göre Aydın ili genelinde farklı suçlardan aranan toplam da 365 kişi ekipler tarafından yakalandı.

Ekipler, Aydınlılara daha sakin ve daha huzurlu bir ortam sunabilmek adına çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda kasım ayında aranan 365 kişi yakalanarak emniyete götürüldü.

POLİS EKİPLERİ TARAFINDAN YAKALANDI

Aydın'da aranan şahıslara yönelik yapılan çalışmalar çerçevesinde 365 aranan şahıs polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı.

365 KİŞİ YAKALANDI, 80’İ CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü görev ve sorumluluk alanında bulunan bölgelerde vatandaşların huzur ve güvenliği için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Edinilen bilgiye göre polis ekipleri tarafından Kasım ayı içerisinde aranan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda; silahla yağma suçundan 38 yıl cezası olan B.G., cinsel istismar suçundan 33 yıl cezası olan T.S., cebir, tehdit kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma suçundan 28 yıl hapis cezası ile aranan M.B., hırsızlık suçundan 21 yıl cezası olan N.E., uyuşturucu ticareti suçundan 12 yıl cezası olan E.Ç., silahlı yağma suçundan 12 yıl cezası olan U.E. ve kasten öldürme suçundan 9 yıl 9 ay cezası olan T.K. ile birlikte çeşitli suçlardan aranan toplam 365 şahıs yakalanarak adli mercilere teslim edildi.

te yandan Aydın Asayiş Şube Müdürlüğü olarak Kasım ayı içerisinde çeşitli suçlardan aranan toplam 145 şahıs da yakalandı.

Ekiplerin aktardığı son habere göre yakalanan 356 kişiden 80’inin tutuklanarak cezaevine gönderildiği belirtildi.