Aydın Didim'de 78 yaşındaki kocasını kıskanan 60 yaşındaki kadın eşini öldürdü!

Didim'de yaşanan kıskançlık kavgasında kan aktı. 60 yaşında olduğu açıklanan kadın 78 yaşındaki eşini 76 yaşındaki komşusundan kıskanarak bıçaklayarak öldürdü, komşusunu ise bıçakla yaraladı.
Aydın Didim'de 78 yaşındaki kocasını kıskanan 60 yaşındaki kadın eşini öldürdü!

Ne yazık ki son dönemde Türkiye'de görülen şiddet olaylarında artış yaşanırken bu üzücü olaylardan biri de Aydın'ın Didim ilçesinde yaşandı. Kıskançlık nedeni ile başlanan tartışma kavgaya dönüşürken eşini komşusundan kıskanan kadın eşini bıçaklayarak öldürürken komşusunu da yaraladı.

Yaşanan olay büyük yankı uyandırırken eşini kıskanarak elini kana bulayan kadının 60, eşi tarafından bıçaklanarak öldürülen adamın 78 yaşında, bıçakla yaralanan diğer kadının ise 76 yaşında olması dikkat çekti. Mersindere Mahallesi'nde yaşanan olay sonrasında güvenlik güçleri geniş çaplı soruşturma başlattı.

60 YAŞINDAKİ KADININ KISKANÇLIK KRİZİNDE KAN AKTI! 1 ÖLÜ 1 YARALI

Aydın'ın Didim ilçesinde kıskançlık yüzünden çıktığı iddia edilen kavgada bir kadın kocasını bıçaklayarak öldürdü, komşusunu da yaraladı. Olay, Mersindere Mahallesi'ndeki bir evde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yabancı uyruklu R.M. (60) ile eşi E.K. (78) ve komşusu S.B. (76) arasında iddiaya göre kıskançlık yüzünden tartışma çıktı.

polis-2.jpg

Büyüyerek kavgaya dönüşen olayda R.M. eşi E.K. ve eşini kıskandığı komşusu S.B.'ye bıçakla saldırdı. Olayı görenler durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbar üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri E.K.'nin olay yerinde hayatını kaybettiğini belirlerken, S.B. ise ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Eşini öldüren ve komşusunu bıçaklayan kadın gözaltına alınırken olayla ilgili güvenlik güçleri geniş çaplı soruşturma başlattı.