Atatürk Mahallesinde patlama

Atatürk Mahallesi Yunus Emre Sokakta bir evde az evvel bir patlama meydana geldi.

ASAYİŞ 14.12.2020, 13:19 14.12.2020, 14:45

Atatürk Mahallesinde patlama

Atatürk Mahallesi Yunus Emre Sokakta bir evde az evvel bir patlama meydana geldi.

ASAYİŞ 14.12.2020, 13:19 14.12.2020, 14:45

Dün yaşanan doğal gaz kesintisinin ardından bugün gaz açılan iki ayrı evde patlama oldu. İlk bilgilere göre 6 kişi yaralandı. Ölü yok.

Uşak’ta dün yaşanan doğala gaz arızası nedeni ile bugün yapılan gaz açımları sırasında iki ayrı evde patlama meydana geldi.

İlk patlama Atatürk Mahallesi Yunus Emre Sokakta meydana geldi. İkinci patlama da Atatürk Mahallesi Mavi köşe arkasındaki sokakta geldi.

İlk edinilen bilgilere göre; iki patlamada 6 kişi yaralandı Daha çok hafif derecede yanıklar şeklinde yaralanan 3 kişi Uşak Eğitim ve Araştırma hastanesinde 1 kişi Özel Öztan Hastanesinde tedavi altına alındı. Kalan diğer iki yaralı ise hafif olduğu için olay yerinde ambulansta tedavisi yapıldı.

Patlamaların doğal gaza açılımı sırasında meydana geldiği için dünkü arıza nedeni ile gece saatlerinden bu yana sürdürülen doğal gaz açım işlemlerinin durdurulduğu bildirildi.

Patlama olan evlerde açılım işlerini yapacak olan yetkili firma ekiplerini beklemeyen vatandaşların, kendi imkanları ile bilgisiz ve yetkisiz kişilere açtırdığı için bu üzücü olayın yaşandığı belirtiliyor.

Yorumlar (1)
ali 4 ay önce
MUTFAK MENFEZLERİNİ KAPATMAYALIM
GAZ ARZINI UZMAN EKİPLER YAPSIN
GAZ TEKRAR VERİLİRKEN MUTLAKA EVDE BİRİLERİ OLUP OCAK VE KOMBİ VANALARINI KONTROL ETSİNLER