Afyonkarahisar’da çam ağaçlarını çaldılar

Afyonkarahisar’da bu kadar da olmaz dedirten bir olay yaşandı! Aktarılan son habere göre toplu konutların olduğu bir alanda bulunan çam ağaçları farklı zamanlarda çalındı. Olay güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
Afyonkarahisar’da çam ağaçlarını çaldılar

Kent merkezinde meydana gelen olay, bölgedeki vatandaşları şoke etti. Aktarılan haberin detaylarına göre boyları 1 metreyi bulan 4 çam ağacı sökülerek götürüldü.

Polis, çam ağaçlarını götüren kişiyi soruşturmaya başladı. Ancak olay hala belirsizliğini korumaya devam ediyor.

“PES DEDİRTTİ”

Afyonkarahisar'da bir şahsın toplu konutların bulunduğu bölgedeki peyzaj alanından farklı zamanlarda gerçekleştirdiği çam ağacı hırsızlığı güvenlik kameralarına yansıdı. Şahsın, boyları yaklaşık 1 metreyi bulan çam ağaçlarını sökerek götürmesi "pes" dedirtti.

aw243073-06.jpg

BELİRSİZLİĞİNİ KORUYOR

Olay, kent merkezinde Kanlıca Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, konutların peyzaj alanına gece saatlerinde elinde kürekle gelen şahıs, bir süre çevreyi kolaçan ettikten sonra boyları yaklaşık 1 metreyi bulan 4 çam ağacını sökerek götürdü. Şahsın kimliği ve olayı neden gerçekleştirdiği belirsizliğini korurken sabah olduğunda olayı fark eden konut sakinleri ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. Yaşanan hırsızlık güvenlik kamerasına yansıdı.

GECE SAATLERİNDE GÖTÜRDÜ

Site etrafında konumlandırılan ve boylarının 1 metreyi bulduğu çam ağaçlarının özellikle gece saatlerinde götürülmesi, sitede oturan vatandaşları şaşırttı. Polis ekipleri, olayı gerçekleştire şahsın kimliğini araştırmak için çalışmalara başladı.

Kaynak:Haber Kaynağı