Acıpayam'da tütün işçilerini taşıyan minibüs devrildi!

Denizli'nin Acıpayam ilçesinde bir trafik kazası meydana geldiği bildirildi. Tütün işçilerini taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu 5 kişinin de yaralandığı öğrenildi.
Acıpayam'da tütün işçilerini taşıyan minibüs devrildi!

Acıpayam'da tütün işçilerini taşıyan minibüs devrildi! - Çeşitli nedenlerle trafik kazaları meydana gelmeye devam ediyor. Yaşanan trafik kazalarında can ve mal kayıpları da yaşanıyor. Son olarak gelen bir trafik kazası haberi ile 5 işçinin yaralandığı öğrenildi.  Denizli'nin Acıpayam ilçesinde tütün işçilerini taşıyan minibüsün, yağış nedeniyle devrilmesi sonucu meydana gelen kazada 5 kişi yaralandı.

DEVRİLEN MİNİBÜSTEKİ 5 KİŞİ YARALANDI

Kaza, Denizli'nin Acıpayam ilçesine bağlı Çakır Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; bir grup tütün işçisi, tarladaki mesailerini tamamladıktan sonra evlerine dönmek için minibüsle yola çıktı. Çakır’dan Ören Mahallesi’ne doğru seyir halindeki minibüs, yağmurun yağmasıyla kayganlaşan yolda, sürücüsünün hakimiyetinden çıktı. Yolda zikzaklar çizerek savrulan minibüs, devrilerek durabildi. Kazanın ardından ihbar üzerine olay yerine sağlık ve trafik ekibi sevk edildi. Sağlık ekibi, kazada yaralanan 5 kişiye, olay yerinde yaptığı ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırdı.

Maddi hasarın oluştuğu araç, güvenli bir şekilde yoldan kaldırıldı. Hastanede tedavisi süren yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, Kaza ile ilgili de soruşturma başlatıldığı açıklandı.